- Knowledge is power
- The Future Of Possible
- Hibs and Ross County fans on final
- Tip of the day: That man again
- Hibs and Ross County fans on final
- Spieth in danger of missing cut
Îmi vin în minte atâtea amintiri
Probabil așa e cu unele iubiri Și iar și iar revin la râsul tău extatic Ce umplea camera cu un ecou fanaticE gri cu nori în viața mea
De ce nu vii să schimbi ceva?Nu-mi spune să te la, la, la
La, la, las că n-am să te las Am albie de râuri de lacrimi pe obraz Nu-mi spune să te la, la, la, La, la, las că n-am să te las Să tulbur depărtarea secundelor pe ceasȘi poartă-mă pe umeri, poartă-mă în glas
Că timpul cerne vise în loc de bun rămas Și iartă-mi frigul în suflet, lipsa ta mă-ngheață Nu m-ai ținut de mult în brațe dimineațaE gri cu nori în viața mea
De ce nu vii să schimbi ceva?Nu-mi spune să te la, la, la
La, la, las că n-am să te las Am albie de râuri de lacrimi pe obraz Nu-mi spune să te la, la, la, La, la, las că n-am să te las Să tulbur depărtarea secundelor pe ceas